Studia Podyplomowe Angielskiego Języka Specjalistycznego

10.05.2017

Od przyszłego roku akademickiego w IFA uruchomione zostaną Studia Podyplomowe Angielskiego Języka Specjalistycznego pod kierownictwem prof. Marka Kuźniaka. Kandydaci mają do wyboru jeden z pięciu kierunków:
  • język w przekładzie poświadczonym
  • język w biznesie
  • język w stosunkach międzynarodowych
  • język techniczny
  • jezyk medyczny
Zapraszamy na prezentację oferty studiów, która odbędzie się dwukrotnie: w sobotę 20 maja o godz. 17 w sali 207 oraz w czwartek 25 maja o godz. 15 w sali 208.

Więcej informacji znajduje się na załączonym plakacie oraz na stronie internetowej: www.ifa.uni.wroc.pl/spajs.

Exhibition

20.12.2016

Until the end of February 2017 the Institute will host an exhibition devoted to the history of the Society for Space Travel, which in the 1920s used to meet regularly in a restaurant at the site of the Institute building. The exhibition was curated by the Library of the University of Wrocław and co-organized by Prof. Piotr P. Chruszczewski.

More information (in Polish) on the IFA building can be found here:

Informacje dotyczące płatności i naliczanych odsetek

30.11.2016

STUDIA STACJONARNE

Uprzejmie przypominam wszystkim studentom, którzy powtarzają przedmioty o konieczności podpisania umowy o powtarzanie w Dziekanacie oraz o konieczności wniesienia opłaty za powtarzanie: w semestrze zimowym do 15 października, w semestrze letnim do 10 marca. W przypadku przekroczenia tych terminów automatycznie naliczane są ustawowe odsetki. Z kolei studenci, którzy nie podpiszą umowy mogą zostać skreśleni z listy studentów.

ETHEL
Uprzejmie przypominam o konieczności terminowych wpłat czesnego za studia: w semestrze zimowym do 15 października, w semestrze letnim do 10 marca. W przypadku przekroczenia tych terminów automatycznie naliczane są ustawowe odsetki. Terminy dotyczą zarówno wpłat czesnego za studia oraz opłat za powtarzanie przedmiotów. W razie powtarzania przedmiotów należy podpisać w Dziekanacie osobną umowę dotyczącą powtarzania przedmiotów.

STUDIA NIESTACJONARNE

Te same terminy i zasady dotyczą płatności czesnego za studia. W przypadku rozłożenia czesnego na raty, obowiązują terminy ratalne. Jednakże w przypadku przekroczenia terminów wpłaty rat, także automatycznie naliczane są odsetki.