Zamknięcie budynku Instytutu do 26 marca

21.03.2020

Zgodnie z zaleceniami Działu BHP budynek IFA został zamknięty ze względów bezpieczeństwa epidemiologicznego do dnia 26 marca (czwartek) włącznie. Biblioteka IFA będzie nieczynna do dnia 5 kwietnia. Przepraszamy za utrudnienia.

PRZEDMIOTY REALIZOWANE ZDALNIE

18.03.2020

Szanowni Studenci,

od środy 18 marca znaczna część zajęć będzie prowadzona zdalnie. Na listach znajdziecie przedmioty, które właśnie w ten sposób będą realizowane. Poszczególni Prowadzący będą się z Państwem kontaktować w celu przedstawienia sposobu pracy w okresie od 18 marca do 09 kwietnia. Proszę codziennie sprawdzać swoje konta pocztowe na USOS.

Od 10 do 15 kwietnia obowiązuje przerwa świąteczna. Władze Uczelni podejmą decyzję o dalszym sposobie prowadzenia zajęć w zależności od rozwoju sytuacji w naszym kraju.

LEKTORATY W SPNJO

17.03.2020

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Wrocławskiego rozpoczęło prowadzenie lektoratów zdalnie.

Szczegółowe informacje dotyczące grup objętych zdalnym nauczaniem będą zamieszczone na stronie internetowej www.spnjo.uni.wroc.pl – kafelek „Informacje bieżące” najpóźniej do dnia 18.03.2020 r.

BIBLIOTEKA IFA

14.03.2020

Biblioteka Instytutu Filologii Angielskiej jest obecnie zamknięta do odwołania, ale studenci mają możliwość korzystania z jej zbiorów. Przypominamy, że czytelnicy mogą samodzielnie prolongować wypożyczone materiały. W przypadku zwrotu książek po terminie Biblioteka nie będzie wyciągała żadnych konsekwencji. Ponadto w wyjątkowych przypadkach wymagających dostępu do konkretnych pozycji prosimy o kontakt telefoniczny z Biblioteką pod numerem telefonu (71) 37-52-443 w godzinach od 9 do 14 i ewentualne ustalenie warunków wypożyczenia książek.
Link do katalogu:

LIST DZIEKANA WYDZIAŁU FILOLOGICZNEGO DO STUDENTÓW

14.03.2020

Szanowni Państwo, Studenci Wydziału Filologicznego,

w związku  z  Zarządzeniem nr 29/2020 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego  z dnia 11 marca 2020r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19 (koronawirusa) wśród członków społeczności Uniwersytetu Wrocławskiego prosimy o zaniechanie osobistych kontaktów w Dziekanacie Wydziału Filologicznego w okresie od 12.03.2020r. do 14.04.2020r. Prosimy o sygnalizowanie bieżących spraw drogą elektroniczną (w tym prośby o wystawienie zaświadczeń, które zostaną przekazane Państwu w formie skanu lub za pośrednictwem poczty).

Informujemy, że  zostanie wydane rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie przedłużenia ważności legitymacji studenckich do 31 maja 2020r., co oznacza, że legitymacji studenckich nie trzeba przedłużać indywidualnie w Dziekanacie Wydziału Filologicznego.

Z życzeniami zdrowia i spokoju w tym trudnym czasie,

Marcin Cieński
Dziekan Wydziału Filologicznego