MODUŁ NAUCZYCIELSKI – STUDENCI 2 DSM

18.05.2019

Szanowni Państwo,

bardzo proszę wszystkich z Państwa, którzy zrealizowali moduł nauczycielski o dostarczenie mi swoich kart przebiegu studiów za semestry 1-3 do 31 maja 2019. Kartę przebiegu studiów znajdziecie Państwo na swoich kontach w USOS. Proszę albo ją wydrukować i zostawić dla mnie w sekretariacie lub w mojej przegródce na portierni, albo przesłać mailem jako załącznik .pdf.

W Państwa kartach przebiegu studiów muszę sprawdzić czy zrealizowaliście wszystkie zajęcia z modułu nauczycielskiego. Po tym potwierdzeniu sporządzę listę dla Dziekanatu i osoby, które na tej liście się znajdą będą miały w suplemencie do dyplomu odpowiednią adnotację o posiadanych kwalifikacjach do wykonywania zawodu nauczyciela j. angielskiego w szkołach ponadpodstawowych (III etap edukacyjny). Proszę pamiętać, że ta adnotacja nie znajdzie się automatycznie w Państwa suplementach – Dziekanat wpisze ją do suplementów tylko tych studentów, którzy będą na liście przesłanej z Instytutu, a lista też musi do Dziekanatu dotrzeć zanim suplementy będą drukowane. Dlatego bardzo proszę o dotrzymanie podanego terminu.

Z góry dziękuję za sprawną współpracę.

Maja Lubańska
Z-ca Dyrektora IFA ds. dydaktycznych

MODUŁ NAUCZYCIELSKI – STUDENCI 3 DSL

18.05.2019

Szanowni Państwo,

bardzo proszę wszystkich z Państwa, którzy realizują moduł nauczycielski o dostarczenie mi swoich kart przebiegu studiów za semestry 1-5 do 31 maja 2019. Kartę przebiegu studiów znajdziecie Państwo na swoich kontach w USOS. Proszę albo ją wydrukować i zostawić dla mnie w sekretariacie lub w mojej przegródce na portierni, albo przesłać mailem jako załącznik .pdf.

W Państwa kartach przebiegu studiów muszę sprawdzić czy zrealizowaliście wszystkie zajęcia z modułu nauczycielskiego (na dotychczasowym etapie). Po tym potwierdzeniu sporządzę listę dla Dziekanatu i osoby, które na tej liście się znajdą będą miały w suplemencie do dyplomu odpowiednią adnotację o posiadanych kwalifikacjach do wykonywania zawodu nauczyciela j. angielskiego w szkole podstawowej (I i II etap edukacyjny). Proszę pamiętać, że ta adnotacja nie znajdzie się automatycznie w Państwa suplementach – Dziekanat wpisze ją do suplementów tylko tych studentów, którzy będą na liście przesłanej z Instytutu.

Z góry dziękuję za sprawną współpracę.

Maja Lubańska
Z-ca Dyrektora IFA ds. dydaktycznych

A MEETING FOR FIRST YEAR (1 DSL) STUDENTS / ZEBRANIE ORGANIZACYJNE DLA STUDENTÓW 1 ROKU (1 DSL)

14.05.2019

A meeting for first year students to advise them on the organisation of next academic year will be held on Tuesday 28th May, 2019 in room 208.

Praktyki pedagogiczne DSL2, DSM1, ZSM1

Szanowni Państwo,

uprzejmie proszę o jak najszybsze dostarczenie wypełnionego druku zgody na odbycie praktyki pedagogicznej (dotyczy osób, które chcą odbyć praktykę w szkole spoza listy CEN). Dokument proszę wysłać skanem na mój adres: anna.klimas@uwr.edu.pl

Z poważaniem,