Studia Podyplomowe Angielskiego Języka Specjalistycznego

10.05.2017

Od przyszłego roku akademickiego w IFA uruchomione zostaną Studia Podyplomowe Angielskiego Języka Specjalistycznego pod kierownictwem prof. Marka Kuźniaka. Kandydaci mają do wyboru jeden z pięciu kierunków:
  • język w przekładzie poświadczonym
  • język w biznesie
  • język w stosunkach międzynarodowych
  • język techniczny
  • jezyk medyczny
Zapraszamy na prezentację oferty studiów, która odbędzie się dwukrotnie: w sobotę 20 maja o godz. 17 w sali 207 oraz w czwartek 25 maja o godz. 15 w sali 208.

Więcej informacji znajduje się na załączonym plakacie oraz na stronie internetowej: www.ifa.uni.wroc.pl/spajs.

ZSM1

09.05.2017

Szanowni Państwo,

Proszę osoby zainteresowane o wpisy się na praktykę pedagogiczną we wrześniu 2017 do dn. 22.05.2017.
Studenci którzy chcą odbyć praktykę poza Wrocławiem proszeni są o dostarczenie wypełnionego załącznika nr 1 w wymienionym terminie.

łączę pozdrowienia,
Lech Zabor (opiekun praktyk)

Scan.pdf
Wykaz dla F. ang. IX 2017.xlsx

2 DSM

08.05.2017

Szanowni Państwo,

wszyscy studenci, którzy realizują specjalizację nauczycielską proszeni są o dostarczenie swoich transkryptów ocen za dotychczasowy przebieg studiów do 21 maja 2017. Transkrypt ocen znajdziecie Państwo na swoich kontach w USOS. Proszę albo go wydrukować i zostawić dla mnie w sekretariacie lub w mojej przegródce na portierni, albo przesłać mailem jako załącznik .pdf.

Na podstawie transkryptów ocen sporządzę dla Dziekanatu listę studentów, którzy ukończyli specjalizacje nauczycielską. Osoby, które na tej liście się znajdą będą miały w suplemencie do dyplomu odpowiednią adnotację o nabytych uprawnieniach do nauczania j. angielskiego. Proszę pamiętać, że te adnotacje nie znajdą się automatycznie w Państwa suplementach – Dziekanat wpisze je do suplementów tylko tych studentów, którzy będą na liście przesłanej z Instytutu, a lista też musi do Dziekanatu dotrzeć zanim suplementy będą drukowane. Dlatego bardzo proszę o dotrzymanie podanego terminu.

Z góry dziękuję za sprawną współpracę.

dr Maja Lubańska
Z-ca Dyrektora IFA ds. dydaktycznych

3 DSL

08.05.2017

Szanowni Państwo,

wszyscy studenci, którzy realizują specjalizację nauczycielską oraz specjalizację filologiczną proszeni są o dostarczenie swoich transkryptów ocen za dotychczasowy przebieg studiów do 21 maja 2017. Transkrypt ocen znajdziecie Państwo na swoich kontach w USOS. Proszę albo go wydrukować i zostawić dla mnie w sekretariacie lub w mojej przegródce na portierni, albo przesłać mailem jako załącznik .pdf.

Na podstawie transkryptów ocen sporządzę dla Dziekanatu listę studentów, którzy ukończą daną specjalizację. Osoby, które na tej liście się znajdą będą miały w suplemencie do dyplomu odpowiednią adnotację o ukończeniu danej specjalizacji. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które realizują blok nauczycielski i potrzebują mieć w suplemencie adnotację o nabytych uprawnieniach do nauczania j. angielskiego. Proszę pamiętać, że te adnotacje nie znajdą się automatycznie w Państwa suplementach – Dziekanat wpisze je do suplementów tylko tych studentów, którzy będą na liście przesłanej z Instytutu.

Z góry dziękuję za sprawną współpracę.

dr Maja Lubańska
Zastępca Dyrektora IFA ds. Dydaktycznych