< Wróć

DMA2017

10.04.2017

7 kwietnia odbyła się piąta edycja Dnia Młodego Anglisty. Impreza skierowana była do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych. Na ten dzień nasz Instytut przygotował szereg zajęć dla gości. Uczniowie szkół podstawowych mogli uczestniczyć w wykładzie dr Małgorzaty Jedynak „Czy zwierzęta mogą się uczyć języków obcych?” lub w warsztatach z wymowy „My first adventure with English pronunciation” prowadzonych przez dr Małgorzatę Baran-Łucarz.

Szkoły gimnazjalne zostały zaproszone do wysłuchania wykładu dr Doroty Klimek-Jankowskiej “Why does it pay to know many languages?”. Następnie gimnazjaliści wzięli udział w konkursie lingwistycznym.

Jak każdego roku, Dzień Młodego Anglisty cieszył się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy w następnym roku!

< Wróć