Oferty pracy

W Fundacji Sarigato szukamy nauczycielka/nauczycielki do prowadzenia zdalnych zajęć z języka angielskiego w środowisku Minecraft. Kurs organizowany jest w ramach grantu, który otrzymaliśmy. :)

Wymagania:
-doświadczenie w prowadzeniu lekcji zdalnych
-znajomość środowiska Minecraft Education Edition
-pozytywna energia
-pasja do nowych technologii
-mile widziane doświadczenie w pracy z trudniejszymi dziećmi

Od 21 września do końca listopada jest do poprowadzenia 12 cotygodniowych zajęć dla każdej z grup. W sumie są 4 grupy (dwie: 12 – 14 lat, i dwie 15 – 17 lat). Jedne zajęcia trwają 1,5h, grupy liczą po 6 osób. Godziny popołudniowe - do ustalenia. Materiały do zajęć już częściowo mamy, ale część trzeba zrobić.
Prosimy podsyłać swoje CV lub inne materiały o sobie wraz ze stawką za 1,5h zajęcia na maila .

Centrum Języka Hiszpańskiego El Universo posiadające swój oddział przy ulicy Wietrznej
(Krzyki) poszukuje nauczyciela języka angielskiego do pracy z dziećmi w wieku 5-13 lat oraz z
dorosłymi.
Zakres obowiązków:
• Prowadzenie lekcji w okresie wrzesień 2020- czerwiec 2021 w poniedziałki – czwartki w
godzinach porannych do 12.00 oraz 15.00-20.00 (możliwość wyboru)
• Ewidencjonowanie lekcji w dzienniku szkolnym oraz na platformie edukacyjnej, do której
mają dostęp rodzice
• Raportowanie postępów uczniów
• W razie potrzeby kontakt z rodzicami i uczniami
Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, najlepiej potwierdzona certyfikatem
• Mile widziane przygotowanie pedagogiczno-metodyczne i doświadczenie w pracy z dziećmi
– ale także zapewniamy szereg szkoleń, które przygotują do tego :)
• Twórczość i kreatywność, cierpliwość i wewnętrzna motywacja
Oferujemy:
• Stała liczba lekcji ok. 15- 20 (oraz więcej, w zależności od dyspozycyjności i chęci) godzin
lekcyjnych tygodniowo we wskazanych godzinach
• Perspektywa długoterminowej współpracy w kolejnych latach szkolnych
• Wsparcie metodyczne
• szkolenia metodyczne dla każdego poziomu językowego i licencji programowych
CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na e-mail :

Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Urazie, zatrudni nauczyciela do nauczania języka angielskiego na cały etat. Termin rozpoczęcia pracy:

1 września 2020 r.

Telefon do kontaktu: 504-394-130 – dyrektor SP w Urazie Wanda Górna