Aktualności

Drzwi otwarte SPAJS

18.09.2021

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zdalne drzwi otwarte Studiów Podyplomowych Angielskiego Języka Specjalistycznego (SPAJS), które odbędą się w czwartek 23 września o godz. 20:00 na platformie Teams. Osoby chętne prosimy o deklarację chęci udziału:

https://forms.gle/5kNUyFsQxxhtKbR28

Przypominamy, że w ramach SPAJS oferujemy 5 kierunków: język w przekładzie poświadczonym, język w biznesie, język w medycynie, język techniczny oraz język w stosunkach międzynarodowych.

Zobacz więcej >

Projekt "Slavicus"

13.09.2021

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym prof. Bożena Rozwadowska opowiada o projekcie „Slavicus”, który wraz z dr Dorotą Klimek-Jankowską i innymi językoznawcami będzie ona realizować w ramach prestiżowego Inkubatora Doskonałości Naukowej Uniwersytetu Wrocławskiego:
https://echo24.tv/uwr-lingwisci-zbadaja-jezyki-slowianskie/

Zobacz więcej >

Wrocławskie Spotkania Młodych Filologów

01.06.2021

Chamelinguon Language and Culture Club zaprasza do uczestnictwa w konferencji Wrocławskie Spotkania Młodych Filologów, która odbędzie się w dn. 17-18.06.2021 r.  Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/DcsrG6ANHMkKc4tY6

Zapraszamy także do zapoznania się z programem wydarzenia (https://drive.google.com/drive/folders/13Y8DakWgg4pBOES0SVZBS0SogbMJUceA?usp=sharing) oraz z księgą streszczeń (https://drive.google.com/drive/folders/1kAyci8RziD96tE1gXBjDgpSq1zmBhMLp?usp=sharing).

Do zobaczenia w czerwcu!

Zobacz więcej >

Językoznawstwo - wykład otwarty

17.05.2021

Chamelinguon Language and Culture Club zaprasza na wykład prof. Tanyi Ivanovej-Sullivan z University of New Mexico pt. "Language-internal reanalysis of clitic placement in Heritage Bulgarian: Evidence from online processing and offline judgments". Prelekcja odbędzie się w piątek 21 maja o godz. 18:00 przez Zoom. Formularz rejestracyjny znajduje się poniżej: https://forms.gle/fCFqCqmt5nP5pYqa8
Plakat zaprojektowała studentka IFA Anna Borkowska.

Zobacz więcej >

SESJA NAUKOWA: PRZEKŁADY I SPECJALISTYCZNE ODMIANY JĘZYKA

14.05.2021

SESJA NAUKOWA: PRZEKŁADY I SPECJALISTYCZNE ODMIANY JĘZYKA

Zakład Translatoryki IFA UWr zaprasza na sesję naukową pt. „PRZEKŁADY I SPECJALISTYCZNE ODMIANY JĘZYKA”, która rozpocznie się we środę 26 V br. od godz. 10:00 na platformie ZOOM. Oto przekierowanie do formularza rejestracyjnego:

https://forms.gle/KfaYiokV56uzrdX3A

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

PRELEGENCI, Sesja Naukowa, ZT IFA UWr.pdf


Zobacz więcej >