• ZADANIA z XV MARATONU JĘZYKOZNAWCZEGO

Szkolenie z zakresu dydaktyki nauczania języków obcych i systemu edukacji w Polsce

W ramach współpracy pomiędzy Zakładem Glottodydaktyki i Instytutem Konfucjusza odbyło się szkolenie 17 nauczycieli z Chin.

W dniu 6 września szkolenie z zakresu dydaktyki nauczania języków obcych i systemu edukacji w Polsce przeprowadziła dr Małgorzata Jedynak.

With English around the World

W ramach popularyzacji języka angielskiego i kultury angielskiej IFA zorganizował w dniu 3.06.2018 r  warsztaty dla dzieci "With English around the World", które poprowadziła dr Małgorzata Jedynak.

Podczas warsztatów dzieci z przedszkola sióstr Jadwiżanek we Wrocławiu tworzyły językową mapę świata oraz przepływały przez  rzekę pełną pułapek  polsko-angielskich.

Masterclass z Grahamem Mastertonem

On 21 July British writer Graham Masterton gave a masterclass to IFA students. He talked about the ins and outs of creative writing and the experience of producing works ranging from horror fictions to sex instruction manuals. The event was co-organized by  "Rozczytana Aglomeracja".

Warsztaty tłumaczeniowe

W dniu 11 czerwca br. prof. Michał Garcarz przeprowadził warsztaty tłumaczeniowe dla uczniów I LO im. W. Broniewskiego w Bolesławcu. Cieszące się dużym zainteresowaniem uczniów wydarzeniejest kolejną inicjatywą Zakładu Translatoryki IFA UWr. kierowaną do uczniów szkół ponadpodstawowych w regionie i nie tylko.

Notka ze strony Szkoły: